Na co zwrócić uwagę wybierając przysmaki dla psa? 0
Na co zwrócić uwagę wybierając przysmaki dla psa?

Podstawę diety naszego czworonożnego przyjaciela powinna stanowić wysokomięsna, wartościowa karma. Należy jednak pamiętać o jej urozmaiceniu różnymi smakołykami. Sprawdzą się one jako nagroda, będą też nieocenione podczas nauki sztuczek, a także w stresujących sytuacjach (na przykład po wizycie u weterynarza). Musimy jednak pamiętać, by przysmaki dla psa były nie tylko smaczne, ale też zdrowe.

czytaj całość »
Ciąża urojona u suczek. Skąd się bierze, jak przebiega i jak jej zapobiegać? 0
Ciąża urojona u suczek. Skąd się bierze, jak przebiega i jak jej zapobiegać?

Ciąża urojona u suczek. Skąd się bierze, jak przebiega i jak jej zapobiegać?

Gdy stajemy przed wyborem psa na przyszłego członka rodziny, częstym kryterium jakim się kierujemy jest jego płeć – z jednej strony słusznie, gdyż płeć wiąże się z różnymi zachowaniami i ewentualnymi chorobami psa. Z drugiej strony zarówno w przypadku samca, jak i samicy możemy większej części problemów związanych z płcią uniknąć za pomocą kastracji.

czytaj całość »
Zatrucia u psów 0
Zatrucia u psów

Zatrucia u psa. Jak ich uniknąć, jak je rozpoznać, jak postępować gdy pies zje coś szkodliwego  i co w ogóle jest dla psa niebezpieczne?

Zatrucia stanowią dużą część przypadków, z jakimi psy trafiają do lekarzy weterynarii. Wszechobecne wymioty, biegunki, osłabienie, lub zły humor czworonoga często spowodowane są niewłaściwą zawartością żołądka. Za groźną naturą zatruć przemawia fakt, że może do nich dochodzić w najróżniejszych sytuacjach.

czytaj całość »
Zabawki, które aktywują psi umysł 0
Zabawki, które aktywują psi umysł

Zabawki, które aktywują psi umysł 

Psy zostały udomowione przez człowieka i celowo selekcjonowane do wykonywania określonych prac. Kiedy bierzemy psa konkretnej rasy, często nie zastanawiamy się nad tym, do czego ten pies jest stworzony i liczymy na to, że będzie mu z nami dobrze, bo damy mu dach nad głową, jedzenie, duży ogród i swoją miłość...

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl